O NÁS - O TRÍDĚ ZVONKŮ

Ve školním roce 2018/19 jsou do třídy Zvonků zařazeny předškolní děti. Třída zvonků je dle osobností pedagogů orientována hlavně na environmentální, výtvarnou a hudební výchovu a učení prožitkem. Zaměřujeme se na samostatnost, nejen při sebeobsluze, ale i na samostatnost v komunikaci s ostatními, při řešení problémů a účasti v mezeidských vztazích. Snažíme se vytvářet přátelské a podnětné prostředí, s jasně nastavenými hranicemi. Dbáme na dodržování třídních pravidel. Pomocí her a didaktických činností se snažíme děti rozvíjet v jejich možném plném rozsahu rozvoje, tak aby byly připraveny nejen k nástupu do ZŠ, ale i do běžného života, přiměřeně jejich věku.

O NÁS - O UČITELKÁCH

Hana Srbová

VZDĚLÁNÍ

2011 - 2014

Spgš Futurum s.r.o.

Předškolní a mimoškolní pedagogika

Maturita: Pedagogika a psychologie, Estetická výchova- didaktika a metodika, Praktická maturitní zkouška

Maturita složena s vyzname

náním a pochvalou ředitelky školy

2005 - 2009

Vyšší odborná škola textilních řemesel a Střední umělecká škola textilních řemesel

Textilní výtvarnictví - krajkářská a vyšívačská tvorba

Maturitní zkouška: český jazyk a literatura, anglický jazyk, dějiny výtvarné kultury, textilní technologie, praktická maturitní zkouška - návrh, praktická maturitní zkouška - provedení

PRAXE

2010- dosud

ZŠ, MŠ, ZUŠ Jesenice, K Rybníku 800, 252 42

Pracovní pozice: učitelka MŠ

výchovně vzdělávací činnost směřující k získávání vědomostí, dovedností a návyků dětí v mateřské škole podle ŠVP, tvorba TVP

2009 - 2013

Hudební škola Harmonie

Pracovní pozice: Lektor výuky na zobcovou flétnu, Lektor hudebních hrátek pro předškolní děti

Výuka hry na nástroj, rozvoj hudebních a rytmických dovedností v předškolním věku, pořádání koncertů a přehrávek pro rodiče

KURZY A ŠKOLENÍ

- "Zdravotník zotavovacích akcí" (akreditace Bc. Robert Kameník DiS.)

- Tóny jara (akreditace Vzdělávací institut TANDEM)

- Od denního plánu učitelky po ŠVP MŠ (akreditace Přátelé angažovaného učení PAU)

- Vyhodnocování pokroku dítěte (akreditace Přátelé angažovaného učení PAU)

- Evaluace jako klíčová dovednost (akreditace Přátelé angažovaného učení PAU)